Walentynki


14 lutego 2018 r. odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Zakochanych. Członkowie Samorządu Uczniowskiego przekazali przesłane Pocztą Walentynkową piękne karty dla Zakochanych od Zakochanych, przygotowali słodkie upominki dla tych, którzy w tym dniu założyli na siebie czerwony element stroju oraz zorganizowali drugie w historii naszej szkoły wybory Miss i Mistera Zespołu Szkół Technicznych.

W trakcie wyborów dla kandydatów do tych zaszczytnych tytułów przygotowano kilka konkurencji. Na początku przedstawiciele klas zaprezentowali się w 3 ubiorach tematycznych: w strojach wieczorowych – idealnych na randkę lub inną uroczystą okazję, w kreacjach piżamowych – doskonałych do spędzenia wieczoru w domu z dobrym filmem, ciepłą herbatą i ulubionymi przysmakami oraz w kostiumach bajkowych, dzięki którym przenieśli nas w niezwykły świat fantazji. Kandydaci do tytułu Miss i Mistera Szkoły musieli również udzielić odpowiedzi na trudne i nietypowe pytania.

Uczestnicy prezentując się we wszystkich  konkurencjach byli bacznie obserwowani przez wykwalifikowane jury złożone z przedstawicieli dyrekcji, grona pedagogicznego, oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, natomiast całość imprezy uświetniły znakomite występy wokalne naszych utalentowanych solistek: Sary, Pauliny i Oliwii.

Miło nam ogłosić, że tytuł Miss Zespołu Szkół Technicznych w roku szkolnym 2017/2018 zdobyła Agata Hutna z klasy 4 T/T, natomiast Misterem naszej szkoły został Mateusz Wójcik z klasy 3 TB. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie strojów, pomysłowość, kreatywność, odwagę i umiejętność dobrej zabawy.

W Dniu Świętego Walentego całej społeczności szkolnej życzymy dużo miłości!