Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 17 stycznia 2018 roku Samorząd Uczniowski wraz nauczycielami wychowania fizycznego zorganizował Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych. Do zawodów przystąpiły zespoły męskie i żeńskie. Rywalizacja między drużynami była niezwykle zacięta, ale wszyscy zawodnicy stosowali się do zasad fair play.

W kategorii zespołów żeńskich zwyciężyła klasa I TB mundurowa w składzie: Julia Stobrawa i Wiktoria Hamerla, drugie miejsce zajęła drużyna z klasy II TAK/TB, a trzecie miejsce przypadło klasie I TAK.

W kategorii drużyn męskich najlepsza okazała się reprezentacja klasy II TAK/TB w składzie: Kacper Krupa i Marcel Stobiecki, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy II O/S, a trzecią lokatę zajęła klasa I TB mundurowa.